meta-pixel
Ładowanie
O nas

Cześć!
Czujemy wielką radość i ekscytację na samą myśl o tym, że Wasze wydarzenie może odbyć się właśnie u nas! Kim jesteśmy? Połączył nas świat sportu i zamiłowanie do realizowania wielkich marzeń. Jednym z nich było stworzenie miejsca, którego na mapie Śląska (i nie tylko) jeszcze nie było! Tak powstała Boho Pogoria – event place dla miłośników klimatu slow, w którym otaczamy wyjątkowością. Mamy nadzieję, że będziemy mogli Was w nim ugościć.
Do zobaczenia!

Paula Kania-Choduń & Paweł Choduń

Boho Pogoria

W otulinie parku krajobrazowego, tuż nad brzegiem jeziora Pogoria, znajdziecie nowy event place stworzony dla miłośników klimatu slow. Magnetyzująca pięknem przestrzeń, wysmakowane menu od profesjonalnych i kreatywnych szefów kuchni, bezkompromisowa jakość usług – w Boho Pogorii otaczamy wyjątkowością, w każdym aspekcie. Celebrujcie najważniejsze momenty życia w naszej przestrzeni.
Do Waszej dyspozycji oddajemy ponad pół hektara parku i lasu z własną linią brzegową, miejsce do zaślubin w plenerze i na pływającym pomoście, baza noclegowa w drewnianych domkach całorocznych. A to wszystko kilkanaście minut od centrum aglomeracji śląskiej, gdzie oprócz delikatnego śpiewu ptaków, usłyszycie tylko kojącą ciszę.

 

Boho Pogoria – otaczamy wyjątkowością. Przekonajcie się sami!

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jeśli chcesz zorganizować swoje przyjęcie w Boho Pogorii, sprawdź dostępność terminów!

Sprawdź termin

Chcesz być na bieżąco z naszymi aktualnościami?
Obserwuj nasze social media!